O nás

Buďte srdečně vítání

Teytz apartments vám díky své poloze v centru Prahy nabízejí poznat většinu pamětihodností pěšky a zažít atmosféru města opravdu v klidu. Věříme, že oceníte soukromí, které velký hotel nemůže poskytnout.

Pár kroků od Staroměstského náměstí a přitom v klidné uličce u Anežského kláštera naleznete klid a soukromí.

Ke všem památkám se dostanete pěšky, např. na Václavské náměstí, Staroměstské náměstí nebo do Židovské čtvrti. A pokud plánujete velké nákupy jistě oceníte blízké nákupní centrum, ve kterém je také možnost parkování.
Naše hosty rádi přivítáme ve dvou čtyřlůžkových apartmánech. Oba mají výhled do zahrady a terasu, na které si jistě vychutnáte ranní kávu, nebo večerní sklenku vína. K dispozici je plně vybavená kuchyň, mikrovlnná trouba, pračka a lednice, fén a žehlička. WI-FI je zdarma. Cena samozřejmě zahrnuje ručníky a povlečení.

Součástí ubytování je i rodinná vinárna, kde můžete ochutnat jedinečná vína z Čech a Moravy, nebo výborné čepované pivo. V penzionu není recepce a proto je nutné předem oznámit čas příjezdu, abychom si domluvili předání klíčů.

Navštivte naší vinárnu

Srdečně vás zveme na welcome drink do naší rodinné vinárny, která se nachází v přízemí domu. V nabídce jsou vína nejen z Čech, ale zastoupeni jsou i vinaři ze zemí bývalé Habsburské monarchie.

Čepujeme také polotmavé pivo Bakalář – opravdu poctivě chmelené.

Po procházce Prahou na vás čeká sklenka zdarma – záleží jen na vás co si vyberete, může to být samozřejmě i nealko, nebo káva.

Naše apartmány

Apartmán 1. patro

od 2 700 Kč /noc

Apartmán 2. patro

od 2 700 Kč /noc